Svatba 2020

JAK SI VYBRAT
SVATEBNÍ MAKEUP
& ÚČES

Základní kritéria:

 • Makeup i účes by měly vycházet z Vašeho stylu líčení a česání, zdali se nejlépe cítíte se staženými vlasy, zvolila bych spíše výčes, jestli nejste zvyklá se líčit, nedoporučuji na svatbu tmavé kouřové oči. Ideálně byste měla vypadat jako Vy.
 • Dalším kritériem by měl být Váš partner. Pokud nemá rád, když se líčíte, přiklonila bych se spíše k jemnému makeupu v přirozených odstínech. Jestli Vás pochválí, když máte navlněné vlasy, zvolila bych rozpuštěné lokny, případně polovýčes.
 • Mezi univerzální makeup patří jemné kouřové líčení v přirozených odstínech hnědé, béžové, růžové a švestkové, nebo linka a jemně vykonturovaný oblouk oka a z účesů  jsou nadčasové romantické vlny, bohaté výčesy  a elegantní drdoly.
 • Účes by měl sedět k Vašemu typu obličeje a Vašim šatům. Pokud máte malé, nebo naopak výrazné čelo, zkuste sčesat vlasy na stranu. Výraznější čelisti sluší pramínky vlasů okolo obličeje. Bohaté šaty skvěle ladí s větším vyčesaným drdolem, romantické šaty zase vypadají krásně s natočenými vlasy a lehkým výčesem nahoru.
 • Ve chvíli, kdy víte, jak by měl přibližně Váš makeup a účes vypadat, je na čase zapátrat po fotkách. Můžete se podívat na internetu. Osobně doporučuji webovou stránku Pinterest. Můžete se také inspirovat celebritou, která je Vám typově podobná

JAK SE PŘIPRAVIT NA SVATEBNÍ ZKOUŠKU

Svatební zkouška je důležitá pro hladký průběh příprav během Vašeho dne D. Společně během ní najdeme líčení a účes, ve kterém se budete cítit nejlépe.

 1. Zkouška probíhá ve Studiu NV, který sídlí Resslovo nám. 80,Chrudim, zde pro Vás je pro Vás připravená káva, voda a nějaká pochutina. Vše se odehrává v krásném nové zařízeném kosmetickém salónu. Vyhraďte si na ni minimálně 3 hodiny. Probíhá vetšinou 1-2 měsíce před svatbou.
 2. Oblečte si pro lepší představu tričko v barvě Vašich svatebních šatů.
 3. Pokud budete mít závoj, nebo vlasové ozdoby, mějte je již u sebe.
 4. Účes je důležité vyzkoušet na vlasech ve stavu, v jakém budou v den svatby. Vyčes nejlépe drží na vlasech umytých 24 hodin předem.Pokud máte velmi mastné vlasy, umyjte je večer před svatební zkouškou. Vlasy nežehlete ani na VLASY NEDÁVEJTE ŽÁDNÉ PŘÍPRAVKY (hodně kondicionéru, olej  a pod..)
 5. Pokud máte všímavého nastávajícího, který s oblibou komentuje Vaši barvu vlasů, nebo odstín rtěnky, zkonzultovala bych svatební makeup a účes i s ním. Přeci jen by bylo nemilé vyslechnout si ve svatební den, že se mu Váš makeup nelíbí.
 6. Během svatebního dne bude potřeba Vás makeup osvěžit, připravte si Váš pudr, korektor a rtěnku, či lesk, abychom zkontrolovaly, zda-li jsou vyhovující.
 7. Pokud si i po zkoušce nebudete čímkoliv jistá, nebo objevíte líčení či účes, které byste v den Vaší svatby chtěla, ráda pro Vás zkoušku zopakuji .

SVATEBNÍ DEN

Velmi mě těší, že jste si mě vybrala jako Vaši svatební vizážistku a vlasovou stylistku.
 • 1.MĚSÍC PŘED SVATBOU :Nezkoušejte nic nového. Abyste si nezpůsobila zarudnutí pleti, podráždění nebo alergickou reakci, vyhněte se nevyzkoušeným kosmetickým ošetřením a přípravkům.
 • TÝDEN PŘED SVATBOU: Připravte krabičku poslední záchrany (KPZ), kterou budete mít u svědkyně, maminky, či kamarádky. Měla by ideálně obsahovat: Pudřenku, korektor, rtěnku či lesk, kapesníčky, vlhké ubrousky, kapky do očí Visine, antiperspirant, ústní sprej či ústní vodu.Týden před svatbou je ideální čas na návštěvu kosmetičky, kadeřníka, manikérky nebo řasařku. V případě objevení pupínků doporučuji mastičku Vitella Ictamo, která se dá koupit v lékárně, stojí zhruba 100 korun.
 • 24 HODIN PŘED SVATBOU: Umyjte si vlasy, jak jste zvyklá, jen nedávejte mnoho kondicionéru, aby účes dobře držel. Dodržujte pitný režim.
 • VEČER PŘED SVATBOU :Natřete rty silnou vrstvou KOKOSOVÉHO OLEJE, aby následující den byly hladké a dobře se vyspěte. Na obličej můžete nanést vyzkoušenou masku, poté jej natřete silnější vrstvou nočního krému. Připravte si KPZ a vlasové doplňky ze zkoušky.
 • RÁNO V DEN SVATBY:Zkuste zlehka posnídat a vyčkejte na můj příchod. Na obličej již nepoužívejte nic mastného.
 • PO SVATBĚ: Makeup odličte pomocí čistícího pleťového mléka a tonikem. Doporučuji s makeupem nespat, nečistoty na pleti by mohly způsobit zanícení pokožky a pupínky. Trsy řas nebo pás řas sundáte jemným zatáhnutím.

SVATEBNÍ BALÍČEK:

 • makeup a účes v den obřadu
 • konzultace a zkouška make-upu
 • zkouška účesu
 • poradenství
 • lepení trsu řas nebo celých řas
 • 3.000,-Kč, délka cca +/- 6 hod.

Vizáž svatebčanů:

 • líčení 500,-Kč/os., cca +/- 30 min. (lepení řas +150,-Kč)
 • úprava vlasů od 300,-Kč/os. 20-45min.


Ozdobné sponky, čelenky, hřebínky, clip in a jiné doplňky zajištěné vizážistkou nejsou součástí ceny.
Pro rezervaci termínu je třeba uhradit 50 % nevratné zálohy z ceny za služby.
Hodnota zálohy pak bude odečtena z celkové ceny, respektive použita na úhradu svatební zkoušky.