Spolupráce


LUKÁŠ NOVÁK
Dobrý den, jmenuji se Lukáš Novák a jsem kreativním a všestranně zaměřeným fotografem. Miluji fotografování, sport, přírodu a smích.

Fotografuji již nějaký ten pátek, ale v září roku 2016 jsem se konečně odhodlal k zařízení živnostenského listu a začal se fotografování věnovat naplno.

Více na zde.

EDITA BÍZOVÁ
Ahoj! Jsem Edita. Vidím krásu v každé ženě a vím, jak ji zachytit na fotografiích, kterých si budete cenit navždy. Jsem mezinárodní fotografka s fotoateliérem v Pardubicích a ve španělské Valencii. Moje fotografie se objevují v zahraničních i českých časopisech. Není nadsázka když říkám, že na mých fotografiích budete vypadat jako na titulce časopisu.

Více na zde.

Sestra Sympatie 

Reprezentační ples – Sestry na sál! je určen především zdravotním sestrám a ostatním nelékařským pracovníkům ve zdravotnictví jako poděkování za jejich péči o pacienty.
10. ročník reprezentačního plesu sester – Sestry na sál! se bude konat  8. března 2019 v Praze, v paláci Žofín.

A já  patřím mezi partnery  odkaz

SATYPARDUBICE.CZ

 Prodej šatů, půjčovna šatů, společenské šaty, plesové šaty, dlouhé šaty, svatební šaty. SATYPARDUBICE.CZ

 

 

Kate fashion Antiaging

modní butiky v  Chrudimi, krásné originální kousky od stylistky a majitelky Kateřiny Štursové , společná spolupráce při proměně a Kate Fashion vánoční galavečer v Karla Pippicha, který se konal dne 27.11.2018

eLL Němcová hair- KADEŘNICE 

Už mi moje ruce ale někdy nestačí ….
Čím dál častěji se mne osloví maturantky či nevěsty s prosbou o líčení a účes. A stává se však, že počet zákaznic je výší, než bych mohla sama v jeden den zvládnout a proto jsem oslovila šikovnou kadeřnici Ell Němcová hair se kterou pro rok 2019 budeme tvořit dvojici vizážistka / kadeřnice v momentě, kdy budeme připravovat více osob.
Make -up o de mě a vlásky od Elišky 

 

SVATEBNÍ AGENTURA amoroso 

Nabízí svatební šaty, společenské (plesové) šaty, šaty do tanečních, šaty na drůžičku, pánské a chlapecké obleky, aj. K zakoupení krátké společenské šaty, bižuterii, spodní prádlo, doplňky pro pány i dámy ( kabelky, kravaty, pánské košile, aj.) dekorace.
 
 

 

 

Silver Agency

Jsme tým lidí s bohatými zkušenostmi, kteří mají společné sny a vize o ” SVĚTĚ MODELINGU”.

Proto jsme dali hlavy dohromady, spojili se a založili modelingovou agenturu  ” SILVER AGENCY”.

A  já jsem se stala členem této kreativní agentury. Můžete se těšit na spousty modelek nalíčených právě od Vizáž- Nikola Vodičková.

Více o agentuře nalezneš na : Silver Agency

                                                       

Fotografka Michaela Kroutilová

Chtěla bych Vám představit začínající talentovanou fotografku Michaelu Kroutilovou z Chrudimi. Focení je jejím koníčkem už čtvrtým rokem a zároveň vysněnou prací už od základní školy. Svojí první zrcadlovku si pořídila v 17 letech. Vlastní fotoaparát Nikon D3200 a objektiv 18-55mm/3,5-5,6; a 55-300mm/4,5-4,6. Nejraději  fotí  osoby a nepohrdne ani zvířaty  či květinami.

Její práci naleznete na :  PHOTOGRAPHY Michaela Kroutilová

Portfolio:

                                     

                                                                          

Fotograf Radovan Pišta

Chtěla bych Vám představit fotografa jménem Radovan Pišta z Pardubic se kterým spolupracuji a založili jsme projekt-Hledáme nové tváře. Radovan fotí dva roky s fotoaparátem Nikon D600 a objektivy 50/1,4; 85/1,8; 70-200/2,8 a hned od začátku věděl, že chce fotit ‘lidi’, nelákali ho krajiny, zvířata produkty ani makro.

Jeho práci naleznete na stránkách: foto-radek

Portfolio: