Blog

ECFFBE32-B7A8-4AF2-A314-A5D9C15448F1

ČASTÉ DOTAZY

Vzhledem k ČASTÝM dotazům na mém služby a ošetření pleti

jsem pro Vás připravila odpovědi na často kladené otázky:

🔹Kdy bude otevřen kosmetický salon?
K otevření salónu dojde 15.7.2019

🔹Kde salón sídlí ?
Resslovo nám.80, Chrudim

🔹Otevírací doba?
Dle objednání celý týden.
🔹S jakou kosmetikou pracujete ?
Česká kosmetika na francouzských základech For life & Madaga

🔹Jaké kosmetické služby nabízíte?
Úprava a barvení obočí a řas , úprava řas metodou lash lifting, úprava a barvení Hennou
čistění pleti, masáž dekoltu obličeje či mikro-masáž očního okolí, masky krémové nebo alginátové, krém, depilace, galvanická terapie -vyhlazení vrásek atd.

🔹Ukončila jste vizážistku ?
Ne, vizážistka je další služba ve Studiu NV

🔹Přijímáte platební karty ?
Ne (možnost výběru peněz kousek od salónu)

🔹Jaký způsobem se lze k Vám objednat?
Již přijímám objednávky na kosmetické ošetření, lze se objednat:
telefonicky nebo sms 602 202 783
přes aplikaci messenger
emailem vodickovan@aol.com

🔹Můžu manželce u vás koupit dárkový poukaz na službu?
Ano lze koupit dárkový poukaz na všechny nabízející služby

ECFFBE32-B7A8-4AF2-A314-A5D9C15448F1

Akce pro měsíc listopad a prosinec

BLUE DETOX

 

– proti modrému světlu😱📲🖥💻

– pro všechny typy pleti, kromě velmi mastné

– vhodné pro ženy i muže

Modré světlo vyzařují především nové technologie jako LED obrazovky a zářivky, počítače, TV, tablety nebo mobilní telefony. Negativní stránkou modrého světla, je fakt, že proniká do hlubších vrstev kůže, kde může narušovat a ovlivňovat tvorbu kolagenu a elastinu. Pleť rychleji stárne, působí unaveným a nezdravým vzhledem, předčasně vznikají nebo se prohlubují vrásky, potýkat se může i s větším výskytem pigmentace.

Hlavní ÚČINNOU LÁTKU tvoří RAYKAMI, která pochází z japonské rostliny zvané Artemisia capillaris extract (kapilární pelyněk). Raykami je extrakt bohatý na polyfenoly, poskytuje pokožce ochranu proti účinku modrého světla a anti-age efekt.

ECFFBE32-B7A8-4AF2-A314-A5D9C15448F1

Můj přístup ke klietků/ám v mém Studiu NV

❤️Krásny den ❤️
☝🏼Chtěla bych vám napsala pár slov

Jsem nesmírně ráda, že spousta z Vás pečuje o, sleduje mojí stránku a má zájem o mojí službu či se ke mě osobně dostavil na nějakou z mých služeb.

Pokud jdete ke mě po prvé, nebojte se já vás nekousnu. Vždy doražte v pohodlném oblečení, boty si odložíte na místní podložku, kde jsou pro Vás připravené bačkůrky.

Prosím vypněte si zvonění.Mě to neruší, ale vy si chcete přeci odpočnout a mobilní telefon by Vás mohl rozhodit.

Pokud budete potřebovat na WC, nebojte záchod mám k dispozici, jen si řeknete o klíče.

Lehátko je vybaveno vyhřívanou dečkou, tak vám bude přijemně a také je příjemné pro ty, co trpí na bolesti zad a dlouhé ležení v jedné poloze jim vadí, záda se vám krásně rozvolní. Přijemné teplo vám dodá pocit klidu a bezpečí. Vaše vlasy a oděv je vždy chráněb čelenkou, ubrouzky a dlouhé vlásky se snažím dávat do čepičky.

Po uložení a očištění pleti si Vás trošku vyzpovídám- nebojte se mi říct vše o vašem zdravotním stavu, lékách, vašich pocitech či alergii je to pro mě důležité. Informace jsou pouze mezi náma.

Kosmetická procedura by měla být příjemná a tudiž se nebojte mě upozornit, že třeba víc tlačím nebo Vám je něco nepříjemného či Vás třeba něco pálí.

Kosmetické ošetření jako takové u mě trvá od 1,5hodiny a vždy záleži na problematice a tipu pleti a to z naší komunikace při vybíraní termínku nezjistím, budu ráda když si pro sebe necháte trošku více času.

Každé ošetření začíná odlíčením – klientky se snaží mi ušetřit čas, že příjdou odlíčené, ale přesto musím vždy pleť odlíčit a to z důvodu:
líčidla jsou jedno z mála,co jsme si vědomi, že na obličeji máme k čištěni, protože pleť na sebe nabalí i neviditelná zrnička -prachu,smogu, pylu atd. a proto Vás musím důkladně odlíčit a ztonizovat a to opakovaně až do doby než je vaše pleť dokonale čistá.

Enzymatický peeling- je velmi jemný peeling na bázi ovocných kyselin (ananas s papája) naší pleť připravy na naprosto prostupnou pro všechny účinné látky.

V každém ošetření je zahrnuto čištění pleti a dočištění obočí či depilace oblič.partii- snažím se tyto méně příjemné zákroky dělat hlavně na začátku péče.

Zapracovaní sér a koncentrátu v podobě účinné látky do hloubky vaší kůže.

To nejlepší je vždy cca v polovině ošetření a to je MASÁŽ – provádím masáž dekoltu, obličeje a krku nebo mikromasáž očního okolí.
Mikromasáž očního okolí dělám vždy v každém ošetření a to vzhledem k působení modrého světa, který vyzařuje (led Tv, mobilní telefon,tablet,počítač atd.) a má velký dopad na naše oči a ty jsou unavené. Tato masáž je vhodná pro každého, uvolní napětí v očích a oddálí únavu.

Masáž dekoltu -spousta zákaznic nechce masáž dekoltu, ptám se proboha proč ? Samozřejmě nikomu nic nenutím, ale když se optám zda mohu ošetřit i dekolt odpověď je razantní NE.

Moje milé dámy, myslím že se ochuzujete!

Vysvětlím – masáž dekoltu je přijemná hlavně pro nás ženy a to z důvodu prsou na hrudníku, máme hodně namáhané prsní svaly a úpony.
Dost žen pracuje u počítače takže má celkově ochablá záda a také problémy s trapézovým svalem a krční páteři. Při masáži delkotu Vám totiž převáznou většinu právě masíruji trapézový sval,krční páteř a ramena.

Masáž dekoltu +krku a obličeje nám kompletně rozhýbe lymfatický systém a ten je důležitý pro odplavování škodlivin z těla.

Jako závěr této relaxace je zvolení masky dle typu pleti, mnoho z Vás ví, že si vedu vaší kartu a vím, jaké ošetření jsme děli minule. Vždy se snaží pro vaší pleť udělat to nejvíc, co je v mých silách a vždy té pleti dopřat to co aktuálně vaše pleť potřebuje. Maska obecně působí 10-20min.

Samostatním závěrem je oční krém s krém na krk a obličej.

Kosmetické ošetření by se mělo opakovat co 4 týdny, aby vše mělo smysl.
Pokud chceme, aby jsme měli ty nejlepší výsledky je důležité mít i správné přípravky doma a o tu pleť pečovat po dobu než dorazíte zase ke mě.

Základ – čistící mléko dle typu pleti, tonizace a krém.

Doufám, že jsme Vám alespoň nastínila, jak to u mě chodí a co Vás čeká.
Děkuji za Váš čas, že jste dočetli až sem, děkuji za čas, který věnujete sobě a děkuji za to, že jste se rozhodly pečovat o pleť a vkládáte důvěru ve mě.

Ps: Máte ještě nějaké dotazy ? Otázky pište pod fotku do komentář ráda odpovím ❤️

 

ECFFBE32-B7A8-4AF2-A314-A5D9C15448F1

Všeobecné obchodní podmínky

Nikola Vodičková Studio NV, Resslovo náměstí 80, Chrudim a IČO 07111801

1. Základní ustanovení
Tyto všeobecné smluvní podmínky upravují právní závazkové vztahy mezi poskytovatelem služeb a provávajícím produktů (služby uvedené na www.vizaz-nikolavodickova.cz v provozovně Studio NV a kupujícím poskytovaných služeb nebo produktů.

Provozovatel poskytuje kosmetické služby na základě platného živnostenského oprávnění a dokladů osvědčujících odbornou způsobilost k vykonávaným činnostem.

Objednáním konkrétního termínu ošetření nebo objednáním dárkového poukazu (osobně, telefonicky, emailem, SMS) projevuje kupující svůj souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami provozovatele.

Nesouhlasí-li zákazník s těmito podmínkami, má možnost služby salonu nevyužít.

2. Objednávka služeb

Termín návštěvy:

Termín návštěvy je potřeba dohodnout a rezervovat předem (osobně, telefonicky, emailem). Objednaný termín se stává závaznou objednávkou.

Přeobjednání:

Pokud se nemůžete v dohodnutém termínu na proceduru dostavit, informujte o tom předem telefonicky, emailem nebo, nejpozději však 24 hodin před zahájením ošetření.

Pokud Vaši návštěvu nezrušíte s dostatečným předstihem bude Vám účtováno 50% objednané služby. Bohužel v tak krátkém časovém úseku už nemáme možnost obsadit místo jinou klientkou.

Pozdní příchod:

Dostavíte-li se se zpožděním, bude vaše ošetření zkráceno, tak aby mohl být obsloužen zákazník, který je objednán po Vašem ošetření , v čase na který je objednán.

Dárkové poukaz:

Má-li zákazník dárkový poukaz na konkrétní službu nebo hodnotu a nedostaví-li se bez omluvy, dárkový poukaz bude považován za vyčerpaný. Je-li dárkový poukaz vystaven na nominální částku, je částka v hodnotě objednané služby odečtena z hodnoty certifikátu. Dárkový poukaz lze vyčerpat pouze na služby, nelze ho využít na nákup produktů. Dárkový poukaz lze vyčerpat pouze po dobu jeho platnosti, která je vyznačena na dárkovém poukazu. Dárkový poukaz je platný pouze po dobu uvedenou na poukazu. Poté pozbývá platnosti a kupující nemá nárok na vrácení zaplacené částky.

Platbu dárkovým poukazem je nutno nahlásit před začátkem ošetření pro ověření platnosti. Pokud zákazník nenahlásí dárkový poukaz při objednávce ošetření, nemusí být akceptován pro platbu.

Nevyčerpanou hodnotu dárkového poukazu nelze směnit zpět za hotovost.

Odmítnutí služby:

Procedura může být odmítnuta v těchto případech:

-zákazník trpí kontraindikacemi, které jsou uvedeny u každého ošetření ( opar, silná rýma, infekční onemocnění -angína, chřipka, bradavice, poranění v obličeji, apod.)
-zákazník se dostaví na ošetření v podnapilém stavu, nebo nebo pod vlivem návykových látek
-zákazník se dostaví na ošetření se zdravotními problémy
-zákazník se dostaví na ošetření v nevyhovujícím hygienickém stavu

Osobní věci a cennosti:

Provozovatel za jakékoliv případné ztráty věcí klienta před, během i po proceduře neručí.

Ceníky

Ceníky jsou k nahlédnutí ve studiu a na webových stránkách provozovatele. Ceny platí pro základní provozní dobu v pracovních dnech od pondělí do pátku. Nejsme plátci DPH.

Prodej produktů

Produkty lze reklamovat pouze v původním balení a neotevřené a to v zákonné době a zákonným způsobem.

3. Reklamace služeb
Při reklamaci poskytovaných služeb musí zákazník bezodkladně a hodnověrným způsobem doložit, že předmět reklamace souvisí s konkrétním pochybením provozovatele. Reklamace se podává písemně na adresu provozovatele. V případě bezpředmětné reklamace budou náklady na její projednání vymáhány po zákazníkovi.

4. Platnost a účinnost
Tyto všeobecné obchodní podmínky vstupují v platnost a účinnost dne 01.10.2019.

ECFFBE32-B7A8-4AF2-A314-A5D9C15448F1

Novinka HENNA BROW + HD BROWS

Zlatíčka moje ❤️
tak je ze mě brow master- Henna Brow + HD brows
🤙🏻
Henna je 99% přírodní barvivo – rozdrcený list Henovníku, a je tedy čistě přírodní. K výrobě tohoto produktu se nepoužívají žádné další oxidanty a chemikálie.Výhodou je, že se váže na keratin – což má daleko lepší výdrž než klasická barva, kterou Vás barvím.

Dnešní trend jde dopředu a touto metodou vytvarujeme nádherný obočí připomínající tetováž 🙂 takže pro ty co mají v plánu jít, tak mohou vyzkoušet tuto techniku a poté se rozhodnout. Dále pro ty co již tetováž podstopily a mají už vypadaný pigment a nechce se jim na opětovnou korekci a pro ty co mají hodně úzké obočí 😩☝🏼 jedny z mnoha případů co ke mě chodíte a řešíme to.

Víte samy, že jsem na obočí jak úchyl a musí být obočí prostě v topu, protože obočí nám děla výraz v obličeji ❤️ 🙂

Možnost objednání je od 16.09.2019

•Korekce tvaru- trhání nití či voskem , barvení Hennou- ombré
Cena :500,-Kč / 60min
⭐️Akční cena 350,-Kč

• Barvení Hennou-ombré, trhání voskem či nití 350,-Kč/45min

⭐️Akční cena 190,-Kč

 

ECFFBE32-B7A8-4AF2-A314-A5D9C15448F1

NESPOLEHLIVÉ KLIENTKY – dávejte pozor na své termíny

XXX  STOP NESPOLEHLIVÝM KLIENTKÁM  XXX

!!!!!!! Čtěte prosím !!!!!!!
UŽ mě došla trpělivost

Klientky co nepřijdou na domluvený termín 2x a neomluví se už neobjednám a důvody mě nezajímají !!!!

Nabírám stále klientelu a nové zákaznice vítám po naplnění kapacity již nové zákaznice nebudu přijímat.

Rada bych na druhou stranu poděkovala svým stálým klientkám, že naše komunikace funguje a nemrháme naším časem, který můžeme věnovat třeba rodinám, zálibám…. ♡♡♡♡♡

Díky za zhlédnutí videa až do konce 

ECFFBE32-B7A8-4AF2-A314-A5D9C15448F1

STUDIO NV otevřeno

Dne 15.7.2019 došlo k otevření nového kosmetického salónu Studio NV

Všem děkuji, že jste byli se mnou pro mě v tak významný den ! Bylo to skvělý, úžasný, velké emoce a překvapení.
Jsem opravdu šťastná ❤️
Malá rekapitulace ve videu  otevření kosmetického Studia NV

Kosmetický salón Studio NV sídlí na adrese Resslovo náměstí 80,Chrudim v přízemí ( obchodní centrum ŽRALOK )

Otevírací doba pouze na objednání, kdy objednací doma je vyhrazena a to od 10-19 hodin. rozpis volných termínu naleznete vždy na Vizáž- Nikola Vodičková

ECFFBE32-B7A8-4AF2-A314-A5D9C15448F1

Otevírám kosmetický salón v CHRUDIM – STUDIO NV

KOSMETICKÝ SALÓN

,,sen se stal skutečností “

💥Tímto Vás oficiálně zvu na oslavu dne otevření mého kosmetického salonů Studio NV. v Chrudimi.🤩

ODKAZ NA UDÁLOST 

💆🏻‍♀️Otevření Studia NV bude i den, kdy se může veřejnost podívat do salónu, nechat si případně bezplatně poradit ohledně péče o pleť.🌸

📝Dále je možné se objednat na kosmetické ošetření, lash lifting, úpravu obočí a také lze koupit dárkové poukazy na službu pro své blízké.

Program:
15:30 OPEN STŘIŽENÍ MAŠLE a přiťuknutí sektem pro prvních 20 návštěvníků 🥂🍾
18:00 END ⏰

🍡Malé občerstvení zajištěno 🎉
🛍Pro prvních 20 návštěvníku malý dárek ! 🎁

,,Když sny se stávají skutečností “🗝

Moc se na Vás těším Studio NV- Vizáž Nikola Vodičková